تعداد معرفی کارتون

  عکس از کارتون های جدید

  عکس از کارتون های قدیمی

  عکس از کارتونهای مختلف

  سفرهای لوکس

  به ویژه در حوزه سفرهای تفریحی، تجربیات سفارشی و سفارشی  شکوفا  شده و به تعریف  بلیط هواپیما  سفرهای لوکس تبدیل شده است. این روند  با تقاضا برای  فعالیت های عاطفی و  تمرکز بر سفرهای تجربی مرتبط است. در بخش جت خصوصی، این امر  در  شرکت‌هایی  که راه‌حل‌هایی  ارائه می‌کنند که به  آنچه برای  هر مشتری مهم است،  چه سن هواپیما، چه قیمت یا سهولت رزرو، پاسخ می‌دهند، منعکس شده است. به عنوان یک گروه ، ما با ارائه مجموعه ای انعطاف پذیر از خدمات جت خصوصی مورد  نیاز شما، از منشور درخواستی گرفته تا برنامه عضویت، به این روند پاسخ داده ایم.  متناسب با آن طراحی شده  اند، به این روند پاسخ داده ایم.
  کارشناس هوانوردی
  منشور مشترک  به عنوان یک روند کلیدی ظاهر شد، اما هیچ کس  واقعاً  دوام این مدل را ثابت نکرد  و  تعدادی  از این ارائه دهندگان  تنها پس از مدت کوتاهی تعطیل شدند. به همین ترتیب، شاهد بودیم که بسیاری از کارگزاران و اپلیکیشن‌های کوچک‌تر در فضای خصوصی هوانوردی وارد بازار شدند. در حالی که برنامه‌ها ممکن است راحتی درک شده را برای فرآیند رزرو ارائه دهند، پشتیبانی یک تیم متخصص با ارزش‌های ایمنی اثبات شده و توانایی صحبت با متخصص  24/7، در هر کجای جهان که هستید، باید انتظار چنین ارزش بالایی باشد.  سرویس.  بنابراین جای تعجب نیست که شرکت‌های بزرگ در فضای هوانوردی در سال‌های اخیر ادغام و رشد کرده‌اند .از جمله خودمان، و انتظار داریم که  متخصصان بزرگ‌تر هوانوردی در سال‌های آینده باقی بمانند و بر بازار مسلط شوند.آینده مافوق صوت برای آینده مافوق صوت برای جت های خصوصی؟
  از زمانی که اولین هواپیما به پرواز درآمد، پرواز با سرعت نور رویای بشر بوده است. اما آیا پروازهای مافوق صوت می توانند در آینده پرواز عادی شوند؟ آنها مطمئناً می توانند  بلیط هواپیما تهران مشهد زمان پرواز را کاهش دهند، اما در هزینه های سفر هستند. این یکی از دلایل اصلی بازنشستگی هواپیماهای کنکورد بود که به مدت 27 سال با سرعت 1300 مایل در ساعت پرواز می کردند.
  رویکردهای مدرن
  اگرچه کنکورد مقرون به صرفه نبود، به نظر می رسد مهندسان نمی توانند از تلاش دست بکشند. دو رویکرد متفاوت برای توسعه نسل بعدی هواپیماهای مافوق صوت وجود دارد: استفاده از فناوری برای جت های خصوصی و تلاش برای ساخت هواپیماهای مافوق صوت برای گروه های بزرگتر. هدف کاهش زمان صرف شده در پروازهای طولانی با زمان تخمینی سفر به کوتاهی نیویورک تا لندن در سه ساعت و 15 دقیقه است.

  در تجربه ای نو با آپاراتور همراه باشید

  یادی از کارتون های قدیمی کنیم، !

  آپاراتور در شبکه های اجتماعی

  © تمام حقوق این سایت برای آپاراتور محفوظ می باشد | صاحب امتیاز : محمد امین

  جستجو در سایت