تعداد معرفی کارتون

  عکس از کارتون های جدید

  عکس از کارتون های قدیمی

  عکس از کارتونهای مختلف

  اشتراک iptv

  با تلویزیون سنتی، برنامه ها با تبدیل شدن به امواج رادیویی و پخش شدن از طریق هوا به آنتن روی پشت  Ip tv    بام خانه شما پخش می شوند. آنتن امواج را دوباره به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند و تلویزیون شما آنها را رمزگشایی می کند تا صدا و تصویر خود را تولید کند (تلویزیون ماهواره ای به همین ترتیب عمل می کند، به جز اینکه سیگنال به فضا و پس می پرد، در حالی که تلویزیون کابلی سیگنال را مستقیماً به خانه شما بدون رادیو ارسال می کند. امواج). IPTV چگونه متفاوت است؟
  ذخیره سازی برنامه ها برنامه‌های زنده همانطور که تولید می‌شوند پخش می‌شوند، اما برنامه‌ها و فیلم‌های از پیش ضبط‌شده باید به‌گونه‌ای ذخیره شوند که بتوان آن‌ها را انتخاب کرد و در صورت درخواست پخش کرد. برخی از سرویس‌های VOD تعداد برنامه‌هایی را که در دسترس قرار می‌دهند محدود می‌کنند نه به دلیل کمبود فضای ذخیره‌سازی، بلکه به این دلیل که این یکی از راه‌های محدود کردن پهنای باند کلی سرویس و تأثیر آن بر اینترنت است. (برای مثال، اگر بی‌بی‌سی هر برنامه‌ای را که تا به حال در iPlayer خود تولید می‌کند، که استفاده رایگان است، خرید اکانت ایپی تی وی   در دسترس قرار دهد، بخش قابل‌توجهی از کل پهنای باند اینترنت بریتانیا به پخش سریال‌های تلویزیونی و سریال‌های کمدی اختصاص می‌یابد و به طور بالقوه سرعت شبکه را کاهش می‌دهد. هر نوع دیگر از ترافیک شبکه.)
  تهیه برنامه ها ابتدا، برنامه تلویزیونی (چه از قبل ضبط شده یا به صورت زنده    ای پی تی وی   با دوربین فیلمبرداری گرفته شده است) باید به یک فرمت دیجیتال تبدیل شود که می تواند به صورت بسته با استفاده از پروتکل اینترنت تحویل داده شود. گاهی اوقات برنامه اصلی قبلاً در قالب دیجیتال خواهد بود. گاهی اوقات این تصویر به شکل یک تصویر تلویزیون آنالوگ استاندارد (معروف به فرمت SD ) است که برای تبدیل آن به فرمت دیجیتال نیاز به پردازش بیشتری دارد ( تبدیل آنالوگ به دیجیتال ). با محدودیت‌های فعلی در پهنای باند، ویدئوها نیز باید فشرده شوند (به فایل‌های کوچک‌تر تبدیل شوند) تا بتوانند بدون بافر به صورت روان پخش شوند.(تأخیرهای دوره ای ناشی از ایجاد بسته های دریافتی توسط گیرنده). در عمل، این بدان معناست که برنامه‌ها در فرمت MPEG2 یا MPEG4 کدگذاری می‌شوند (MPEG4 شکل جدیدی از فشرده‌سازی ویدئو است  خرید ای پی تی وی  که کیفیت بالاتری برای پهنای باند مشابه می‌دهد و برای حمل تصویر SD تنها به نصف پهنای باند MPEG2 نیاز دارد). پس از انجام این کار، تبلیغات باید درج شوند و اطلاعات باید رمزگذاری شوند

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  در تجربه ای نو با آپاراتور همراه باشید

  یادی از کارتون های قدیمی کنیم، !

  آپاراتور در شبکه های اجتماعی

  © تمام حقوق این سایت برای آپاراتور محفوظ می باشد | صاحب امتیاز : محمد امین

  جستجو در سایت